bramy

bramy-warszawa-lodz, łódź
Napędy elektromechaniczne D600 i D1000 to gwarancja cichej i płynnej obsługi wszelkich bram garażowych. Ich instalacja nie wymaga żadnych prac adaptacyjnych, mogą być montowane również na starych bramach, otwieranych dotąd ręcznie, Komfort użytkowania zapewnia elektroniczna kontrola prędkości. Po uruchomieniu brama rusza delikatnie i wolno aby po chwili osiągnąć normalną szybkość. Przy zamknięciu napęd zwalnia, by zapewnić delikatne i ciche domknięcie bramy.
bramy lodz, łódź
Zestaw Milord 230 Vac dostarczany jest w komplecie z akcesoriami i przeznaczony jest do automatyzacji bram przesuwnych o masie maksymalnej wynoszącej 400 kg.

Zestaw obejmuje:

tick1 sztuka - Napęd z wbudowaną centralą sterującą

tick1 sztuka - Fotokomórka Vega

tick1 sztuka - Odbiornik wewnętrzny 2 - kanałowy RP 2 433 Bravo

tick1 sztuka - Pilot 4 - kanałowy Bravo

bramy lodz, łódź
Zestaw G-BAT 300 dostarczany jest w komplecie z akcesoriami i przeznaczony jest do automatyzacji pracy bram dwuskrzydłowych o maksymalnej długości skrzydła wynoszącej 3,0 m

Zestaw obejmuje:

tick2 sztuki - Siłownik elektromechaniczny G - BAT 300

tick1 sztuka - Centrala sterująca 452 MPS

tick1 sztuka - Obudowa do centrali - model E

tick1 sztuka - Fotokomórka Vega

tick1 sztuka - Odbiornik wewnętrzny 2-kanałowy RP 2 433 Bravo

tick1 sztuka - Pilot 4 - kanałowy Bravo

bramy kielce, bramy warszawa aktualnosci

thysen bramy

Bramy ThyssenKrupp

ThyssenKrupp to potężny niemiecki koncern posiadający miano jednego z największych na świecie producentów stali węglowej oraz stali nierdzewnej. Nasza stała wspópraca z ThyssenKrupp została potwierdzona certyfikatem. [zobacz certyfikat]

dowoz bramy

Dowóz bram na terenie całego kraju

Dostawa odbywa się naszym transportem w uzgodnionym z Państwem terminie. Wszystkie elementy bram na czas transportu są zabezpieczone przed mechanicznymi uszkodzeniami dzięki czemu dostarczamy towar w oryginalnym nienaruszonym stanie.
[wyceń bramę]

wneka