sprzedaż hurtowa bramy kraków, warszawa, łódź

Dział sprzedaży hurtowej

W sprawie zakupów hurtowych prosimy o kontakt pamar@bramasegmentowa.pl

Celem naszych działań jest promowanie marki PAMAR TORSYSTEM oraz dotarcie do firm które prowadzą sprzedaż bezpośrednią na terenie całego kraju.

Dla naszych partnerów handlowych oferujemy specjalne warunki rabatowania, liczone według indywidualnych kryteriów, materiały reklamowe oraz bramy wystawowe. Zapewniamy transport własnymi pojazdami dostawczymi. Oferujemy wsparcie techniczne jak również szybką i sprawną obsługę.

Za naszą firmą przemawia wieloletnie doświadczenie, ciągły wzrost sprzedaży oraz rzesze zadowolonych klientów.

Firma PAMAR TORSTSEM powstała w 1992 roku i od początku istnienia specjalizuje się w produkcji bram segmentowych. Nasza oferta wyróżnia się różnorodnością wzorów i modeli. Priorytetem naszego działania jest przede wszystkim jakość wykonania, szybkie terminy realizacji oraz niezawodny serwis.

bramy kielce, bramy warszawa aktualnosci

thysen bramy

Bramy ThyssenKrupp

ThyssenKrupp to potężny niemiecki koncern posiadający miano jednego z największych na świecie producentów stali węglowej oraz stali nierdzewnej. Nasza stała wspópraca z ThyssenKrupp została potwierdzona certyfikatem. [zobacz certyfikat]

dowoz bramy

Dowóz bram na terenie całego kraju

Dostawa odbywa się naszym transportem w uzgodnionym z Państwem terminie. Wszystkie elementy bram na czas transportu są zabezpieczone przed mechanicznymi uszkodzeniami dzięki czemu dostarczamy towar w oryginalnym nienaruszonym stanie.
[wyceń bramę]

wneka