bramy kraków,warszawa

Firma PAMAR TORSYSTEM powstała w 1992 roku i od początku istnienia specjalizuje się w produkcji bram garażowych. W tej branży należymy do wiodących firm na rynku. Z uwagi na wysokie wymagania rynku stale poszerzamy swój asortyment wprowadzając nowości techniczne dostępne na rynkach światowych. Pozwala to na nieustanny rozwój firmy oraz skutkuje coraz większą produkcją oraz utrzymaniem najwyższej jakości oferowanych przez naszą firmę bram.

Głównymi cechami wyróżniającymi nasza firmę jest oryginalne wzornictwo oraz doskonała jakość wyrobów jak również pełna obsługa serwisowa.

Szczycimy się wysoko wykwalifikowaną kadrą, nowoczesnym, profesjonalnym parkiem maszynowym.

Dobrze rozbudowana sieć odbiorców hurtowych w całym kraju oraz dział logistyki pozwala na szybkie realizowanie zamówień.

Nasze wyroby wytwarzamy zgodnie z obowiązującymi w UE normami jakościowymi, normami bezpieczeństwa, dlatego opatrzone są one znakiem CE.

Z myślą o przyszłości, PAMAR TORSYSTEM stale inwestuje swój kapitał w rozwój i poszerzanie oferty.

Niespotykane, unikalne wzornictwo, stosowanie tylko najlepszych materiałów oraz doskonałe zarządzanie pozwala na coroczny wzrost obrotów handlowych o ponad 25%.

Firma na stałe współpracuje z laboratoriami testowymi i certyfikującymi, w których, przy współpracy z takimi firmami jak ThyssenKrupp, testuje swoje rozwiązania i dostosowuje je do ściśle przestrzeganych norm.

Pragniemy zawsze dopasowywać naszą ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb Klientów i wiedzieć, że przyczyniamy się do ich satysfakcji.

bramy kielce, bramy warszawa aktualnosci

thysen bramy

Bramy ThyssenKrupp

ThyssenKrupp to potężny niemiecki koncern posiadający miano jednego z największych na świecie producentów stali węglowej oraz stali nierdzewnej. Nasza stała wspópraca z ThyssenKrupp została potwierdzona certyfikatem. [zobacz certyfikat]

dowoz bramy

Dowóz bram na terenie całego kraju

Dostawa odbywa się naszym transportem w uzgodnionym z Państwem terminie. Wszystkie elementy bram na czas transportu są zabezpieczone przed mechanicznymi uszkodzeniami dzięki czemu dostarczamy towar w oryginalnym nienaruszonym stanie.
[wyceń bramę]

wneka