bramy kraków,warszawa

Uchylne bramy garażowe to połączenie klasycznej prostoty działania z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Produkowane w każdym niemal rozmiarze i w różnych standardach wyposażenia, stanowią najbardziej popularne rozwiązanie problemów bezpieczeństwa przydomowych garaży.

Nasze bramy garażowe są ponadczasowe i zawsze w modzie. Wypełnienia z przetłoczeniami cieszą się duża popularnością a pionowy lub poziomy frez podkreśla dodatkowo wzór przetłoczeń. Istnieje przy tym możliwość całkowicie indywidualnego kształtowania wyglądu bramy: dzięki estetycznym uchwytom, bogatej kolorystyce i ozdobnym przeszkleniom.

bramy kielce, bramy warszawa aktualnosci

thysen bramy

Bramy ThyssenKrupp

ThyssenKrupp to potężny niemiecki koncern posiadający miano jednego z największych na świecie producentów stali węglowej oraz stali nierdzewnej. Nasza stała wspópraca z ThyssenKrupp została potwierdzona certyfikatem. [zobacz certyfikat]

dowoz bramy

Dowóz bram na terenie całego kraju

Dostawa odbywa się naszym transportem w uzgodnionym z Państwem terminie. Wszystkie elementy bram na czas transportu są zabezpieczone przed mechanicznymi uszkodzeniami dzięki czemu dostarczamy towar w oryginalnym nienaruszonym stanie.
[wyceń bramę]

wneka