bramy

Bramy segmentowe naszej produkcji wykonywane są z paneli renomowanej firmy niemieckiej THYSSEN KRUPP.

Panele składają się z dwóch stalowych, ocynkowanych okładzin, pokrytych lakierem. Rdzeń stanowi twarda pianka poliuretanowa o grubości 40 mm (współczynnik izolacji cieplnej = 1W/m2K.)

Dostępne są w standardowych kolorach: białym, brązowym, niebieskim i złoty dąb. Na życzenie- w każdym innym kolorze z palety RAL. Do wyboru 210 barw.

Wszystkie używane przez nas podzespoły są wysokiej klasy, co gwarantuje wieloletnia bezawaryjną eksploatacje.

Rolki prowadzące wykonane są z tworzywa o wysokiej wytrzymałości na bezobsługowych łożyskach tocznych i służą bezawaryjnie przez cały okres użytkowania bramy.

System równoważenia ciężaru bramy oparty jest na sprężynach skrętnych. Zapewnia to lekkie, bezpieczne otwieranie i zamykanie bramy.

bramy śląsk

bramy śląsk bramy śląsk bramy śląsk bramy śląsk bramy śląsk bramy śląsk bramy śląsk

bramy kielce, bramy warszawa aktualnosci

thysen bramy

Bramy ThyssenKrupp

ThyssenKrupp to potężny niemiecki koncern posiadający miano jednego z największych na świecie producentów stali węglowej oraz stali nierdzewnej. Nasza stała wspópraca z ThyssenKrupp została potwierdzona certyfikatem. [zobacz certyfikat]

dowoz bramy

Dowóz bram na terenie całego kraju

Dostawa odbywa się naszym transportem w uzgodnionym z Państwem terminie. Wszystkie elementy bram na czas transportu są zabezpieczone przed mechanicznymi uszkodzeniami dzięki czemu dostarczamy towar w oryginalnym nienaruszonym stanie.
[wyceń bramę]

wneka