bramy łódź,warszawa

System bram przemysłowych oszczędza miejsce dzięki otwieraniu bramy w pionie i prowadzeniu równolegle do stropu lub pionowo przy ścianie. Rozwiązanie to pozwala oszczędzać miejsce w hali oraz bezpośrednio przed nią. Nasze bramy charakteryzują się nowoczesną architekturą przemysłową.

Oferujemy także napędy i sterowania optymalnie dostosowane, poddawane testom na długotrwałość części składowych. Codzienną obsługę ujednolica jednolity system sterowania wyposażony w siedmiosegmentowy wyświetlacz. Takie same wymiary obudowy i długość kabla ułatwiają montaż, a także późniejsze uzupełnienie sterowania o kolejne funkcje.

bramy kielce, bramy warszawa aktualnosci

thysen bramy

Bramy ThyssenKrupp

ThyssenKrupp to potężny niemiecki koncern posiadający miano jednego z największych na świecie producentów stali węglowej oraz stali nierdzewnej. Nasza stała wspópraca z ThyssenKrupp została potwierdzona certyfikatem. [zobacz certyfikat]

dowoz bramy

Dowóz bram na terenie całego kraju

Dostawa odbywa się naszym transportem w uzgodnionym z Państwem terminie. Wszystkie elementy bram na czas transportu są zabezpieczone przed mechanicznymi uszkodzeniami dzięki czemu dostarczamy towar w oryginalnym nienaruszonym stanie.
[wyceń bramę]

wneka